Szkoła pływania

Szkoła Pływania Swimming Challenge oferuje zajęcia z zakresu nauki oraz doskonalenia pływania w formie grupowej i indywidualnej.

 Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe odbywają w małych, maksymalnie 7 – 8 osobowych grupach  co wpływa na znaczny komfort i efektywność prowadzenia zajęć. Zajęcia odbywają się semestralnie (wrzesień-luty, marzec-czerwiec) i obejmują cykl 16-21 zajęć w zależności od wyboru danego terminu. Nauka i doskonalenie umiejętności pływackich to bardzo ważny etap, któremu należy szczególnie poświecić dużo uwagi. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów i wprowadzają nową myśl szkoleniową, dzięki której istnieje gwarancja najwyższej jakości. Ważnym czynnikiem wpływającym na osiągniecie zamierzonych rezultatów ma również możliwość przebywania w wodzie z rówieśnikami, co przyczynia sie do wzmocnienia poczucia odwagi, jak rownież wprowadza elementy zabawy, przez co dziecko jest szczęśliwe, a rodzic usatysfakcjonowany. Minimalny wiek uczestnika kursu to 4 lata.

Świdnica 11.1

Opis grup

Koniki morskie – najmłodsze dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem

Kraby – dzieci, które opanowały nurkowanie i poruszają się swobodnie po powierzchni wody

Delfinki – dzieci, które opanowały nurkowanie i jeden styl pływacki oraz znają podstawy innych styli pływackich

Rekiny – dzieci, które opanowały co najmniej dwa style pływackie i bardzo dobrze radzą sobie w środowisku wodnym


 Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne (nauka i doskonalenie pływania) skierowane są do osób w każdym wieku posiadających różny poziom umiejętności pływackich.

Zajecia indywidualne, nie tylko skierowane są do osób, które szybko chcą nauczyć sie pływać, ale także dla tych, którym należy poświęcić więcej uwagi w celu oswojenia z wodą i dalszego nabywania umiejętności pływackich.

Zajęcia indywidualne skierowane są również do sportowców (amatorów i wyczynowców- pływanie, triathlon, etc.) w celu polepszenia efektywności, wydolności i wszelkich czynników wpływających na wynik sportowy w wodzie.

W celu ustalenia terminu zajęć indywidualnych prosimy kontaktować się drogą mailową bądź telefoniczną.

 Miejsce: Wrocław i okolice

Zobacz instruktorów
Zapisy na zajęcia